Apartmány

maximální kapacita
10 osob
obytná plocha
126 m²

Apartmány na Bukové hoře

V každém apartmánu je k dispozici 9 lůžek a 1 přistýlka, dále společenská místnost, plně vybavená kuchyň, lyžárna, sociální zařízení se saunou. Součástí pozemku za penzionem je terasa s posezením. Každý apartmán penzionu má k dispozici dvě parkovací místa, která jsou v těsné blízkosti penzionu

Celková dispozice apartmánu
Vstupní chodba, lyžárna, společenská místnost, kuchyň, 3x ložnice, 2x koupelna, 3x WC, infrasauna.

1. Patro

Vstupní chodba, lyžárna, koupelna, WC, společenská místnost. Dále kuchyňská linka s plně vybavenou kuchyní, vestavěnou mikrovlnou troubou, myčkou, indukční deskou, horkovzdušnou troubou, lednicí s mrazákem, rohovou sedací soupravou a televizí.

2. Patro

3 ložnice: 1x dvojlůžkový pokoj, 1x třílůžkový pokoj, 1x čtyřlůžkový pokoj, koupelna se saunou, WC.

Vybavení apartmánů

Penzion je vytápěn podlahovým topením prostřednictvím plynového kotle. Sociální zřízení jsou vybavena sprchovými kouty a umyvadly. Součástí je povlečení, osušky a ručníky. V celém objektu je zajištěno WiFi připojení k internetu.

Rezervace
Jsme moderní a stále se rozvíjející horský areál, který svými parametry dosahuje alpské úrovně. Skibukovka totiž spojuje 5 sjezdových tratí, které vedou na Bukovou horu z tradičního střediska Čenkovice a z mladého moderního areálu Červené Vody.
Prohlédnout

Kontakty

Penzion na Bukové hoře
Mlýnický Dvůr č. e. 18 u SKI areálu Buková hora
561 61 Červená Voda

T. +420 603 431 069
E. info@nabukovehore.cz

Fakturační údaje

Jan Křivka
Pod Habřím 17, 530 02 Spojil
IČO: 43450687
DIČ: CZ6712191959